poriec

A trip around the world

Par mani un ceļojumu April 3, 2012

Tātad es esmu Poriec un blogs tika radīts, lai varētu atskaitīties par plānoto ceļojumu, par to, kā notiek gatavošanās tam un kā man tajā klājas…

Jau kopš bērnības mīļākās grāmatas man bijušas tās, kurās aprakstīti dažādi ceļojumi un atklājumi. Kādreiz vēlējos kļūt par arheologu, bet dzīve iegrozījās tā, ka izvēlējos vieglāko variantu, saņēmu nevienam nevajadzīgu bakalaura diplomu un sāku parasto, valstij tik izdevīgo mietpilsoņa dzīvi un ieslīgu rutīnā.  Bet vēlme kaut kur doties, redzēt visu savām acīm nekad mani nav likusi mierā.

Līdz pēdējā gada laikā šī vēlme mani ir pārņēmusi tā, ka pametu savu darbu, draugus un Latviju un dodos kādu brīdi paceļot. Par laimi, naudas man nav tik daudz, lai varētu dzīvot hoteļos un ēst restorānos, ja godīgi šaubos, ka aizbraucot man kabatā būs vairāk par 100 Ls, bet tas tikai padara visu interesantāku, paskatīsimies kā sanāks izdzīvot un nopelnīt kādu kapeiku.

Es nepiekrītu uzskatam, ka pasaulē viss ir atklāts, jo uzskatu, ka katram indivīdam pašam ir jāatklāj gan lielais kanjons, gan Parīze, gan Ankorvats un tas neskaitās, ja esi noskatījies kādu dokumentālo filmu ērti zvilnot savā klubkrēslā ar aliņu rokā. Ir jābrauc, jāskatās pašam un jāpiedzīvo pasaule.

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s