poriec

A trip around the world

Pārmaiņas February 19, 2013

Filed under: Uncategorized — poriec @ 4:06 am

Liekas, ka ir pienācis laiks pastāstīt par pēdējā laika lielākajām pārmaiņām – laiks atkal ir pagājis un ir sanācis tā, ka pēc divām nedēļām ceļasoma atkal tiks likta mugurā, bet Jaunzēlandes ceļus un neceļus došos iekarot vienatnē. Arī turpmākais ceļš, nu jau lēnā garā uz māju pusi, tiks veikts vienatnē. Un tā kā lidmašīnas biļete jau ir kabatā, varu apgalvot, ka šī gada jāņus pavadīšu kaut kur Latvijā, precīzāk sakot 15. jūnija pēcpusdienā varam tikties lidostā.

Droši vien visiem tagad interesē kas tad noticis, vai esam sastrīdējušies ar Lindu, bet lai neradītu nekādas intrigas, gribu pateikt, ka nekas nav mainījies, esam draugi un joprojām runājam savā starpā, vienīgi mūsu vēlmes un intereses ceļojuma turpinājumam nesakrīt, tādēļ arī ejam katrs savu ceļu.

Protams turpināt ceļu atsevišķi būs daudz grūtāk, jo pateicoties Lindas komunikācijas prasmēm, paziņām un draugiem, ne reizi vien esam atraduši naktsmājas svešumā, par to lielais paldies viņai! Pie reizes arī jāpasakās viņai par to, ka viņa mani ir izturējusi visu šo laiku, jo mana dvīniskā daba visā šajā laikā ir likusi par sevi manīt, piedošanu par to.

Ļoti šaubos, ka man vienatnē sekos tik liela veiksme, kā līdz šim, bet jebkurā gadījumā netaisos apstāties un tai pasaulei taču ir jāapbrauc apkārt un vēl šis tas pirms atgriešanās mājās ir jāredz.

Tad jau uz tikšanos vēl šogad…

 

 

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s