poriec

A trip around the world

Jaunumi January 18, 2013

Filed under: Uncategorized — poriec @ 4:03 am
Tags: ,

Parasti esmu ļoti kluss un nerunīgs, kad runa iet par turpmākajiem plāniem, jo man ne sevišķi patīk un padodās tā plānošana, papildus vērā jāņem arī mana dvīniskā mainība un nepastāvība, kas liek plānus mainīt ik stundu. Un tā kā no publicēta plāna būs grūtāk atkāpties, tad nu pastāstīšu par to, kas mums vēl padomā, pirms atgriežamies mājās.

 

Tātad, ja nemaldos, šobrīd atrodamies vistālāk no Latvijas, tālāk vairs nevar un turpmāk tikai tuvosimies mājām. Mājas, mājas, mājas, tas ir tas, kas pēdējā laikā visu laiku sēž prātā un nevaru noliegt, ka velk uz mājām, papildus tam, visādi indivīdi te jau paspējuši apprecēties vai taisās precēties un draugu man nav tik daudz, lai visas kāzas palaistu garām. Vēl jau arī godīgi jāatzīstas, ka ir radusies tāda kā pārliecība par tiem mērķiem, kas jāsasniedz Latvijā dzīvojot. Tā pārliecība parādījās jau kaut kur pie Igaunijas krastiem, esot uz prāmja uz Somiju, bet nu tad gan vēl nevarēja atgriezties. Bet tā kā tā pārliecība nav pārgājusi, tad jau laikam izvēle būs pareizā. Nekonkretizēšu pagaidām kas un kā, vienīgi ir skaidrs, ka kā to sasniegt man nav ne jausmas, pat par darbu nemaz nerunājot, bet tas jau tipiski man, gan viss sastāsies savās vietās.

Pats stāsts par visu ir šāds, ir pirmdiena, esam tikko ieradušies darbā un mazliet ir pietrūcis miega pēdējā laikā, tāpēc pie kafijas krūzes, gaidot maiņas sākumu sākam spriest par to, kas patīk un nepatīk, tad nu izteicos, ka baigi negribās vēl veselu pusgadu palikt uz vietas un gribās ceļot, lai atgrieztos ātrāk mājās. Un kā izrādās šajā jautājumā ar Lindu bijām uz viena viļņa un ātri vien nāca apskaidrība – davaj braucam ātrāk prom uz māju pusi. Tika veikti ātri aprēķini vai ar trīs mēnešos nopelnīto naudu tas būs iespējams un simbolisks rokasspiediens apstiprināja mūsu apņemšanos. 

Diemžēl iepazīstoties sīkāk ar dienvidamerikas piedāvātajām iespējām, nācās to atmest, jo pirmkārt, stopēšana neesot sevišķi ierasta prakse, otrkārt drošība, treškārt malārija, un tuvojas rudens, kad laika apstākļi tur nav tie labākie un visbeidzot izrādās, ka no Kolumbijas uz Panamu nav nemaz tik viegli nokļūt, jonekādi ceļi starp šīm valstīm nav pieejami. Tad nu izvēlējāmies kaut ko citu, par to zemāk.

Labi, tātad galvenais jaunums ir tas, ka ar februāra mēnesi beidzam strādāt, jo pa trim mēnešiem būsim piepelnījušies pietiekami, tad beidzot dodamies nopietni iepazīt Hobitu zemi, lai ar mierīgu sirdi varētu doties uz tekilas dzimteni. No turienes apceļosim apkārtējās centrālamerikas valstis un tad dosimies iekarot pasaules nabu, izdzīvot amerikāņu sapni un ar mierīgu sirdi dosimies mājās. Nu tas viss izdosies tikai tad, ja pierādīsies teorija, ka pasaule ir apaļa…

 

Tāpēc turam īkšķus, ka pasaule ir apaļa, lai varam atgriezties un tad kaut kad ap augusta mēnesi (jā, jā vēl šogad!) tad būs jādodās uz lidostu sagaidīt un gan jau arī kāds nenopietnāks pasākums kādā nopietnā iestādē arī tiks sarīkots.

 

Zemāk pāris bildes no nesenākiem notikumiem:

1. nelegāla ugunskura iekuršana krastmalā pēc labākajiem standartiem – sieviete strādā, vīrietis skatās

Image

2. Bloga autors salejot alkoholu kādai kāzu kompānijai

 

Image

3. Kolēģis mums visu laiku stāstīja, ka dzīvo mājā, kas atrodas kalna galā, mēs neticējām, līdz aizbraucām ciemos…

 

Image

4.Runā, ka šo dzīvnieku Jaunzēlandē esot vairāk kā cilvēku, pagaidām neticās, esam redzējuši tikai pāris

 

Image

 

 

Labi, jaunumi ir pastāstīti, var doties strādāt!

Advertisements
 

4 Responses to “Jaunumi”

  1. Lelle Says:

    Jaaa,es ar precos augustā, ta ka brauc vien majaa:)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s