poriec

A trip around the world

Grand finale ar karti O October 29, 2012

Filed under: Pārdomas — poriec @ 5:59 pm
Tags: , ,

Iepriekš jau rakstīju par saviem piedzīvojumiem ar okarti, ja interesē paskaties zemāk, vajadzētu būt. Tagad gribēju izstāstīt par lielo finālu, kas tika sagaidīts šodien. Kā jau varēja iepriekš izlasīt, solījums bija, ka pirmdien viss tikšot sakārtots un man uzrādīsies pareizā bilance.

 

Kaut kad ap pusdienlaiku atcerējos par šiem solījumiem un pārbaudīju savu okartes bilanci, kas joprojām uzrādīja to pašu summu, kuru liekas, jau zinu no galvas. Bet tomēr bija noticis brīnums un mēģinot nosūtīt sms, tā veiksmīgi nosūtījās. Nav ne jausmas vai vēl kādu izdosies nosūtīt un vai tagad tā maģiskā bilance tiešām ir pareiza vai nav, bet vismaz kaut kas ir noticis.

 

Un tagad vakarā atnākot mājās savā e-pastā atradu, liekas, visnesakarīgāko e-pasta savārstījumu no manas mīļotās okartes:

 

Labdien,

Precizējot informāciju uzrādas no Jūsu O!kartes numura  puses šobrīd ir iespēja nosūtīt īsziņas, bet iesākumā telefonu izslēdziet un ieslēdziet. Un mēģiniet nosūtīt īsziņu.

 

Es jau saprotu, ka tā latviešu valoda ir grūta, bet vai tiešām tik grūta?? Vismaz man izlasot e-pastu nekas skaidrāks nepalika, Šobrīd gan atkal ir cerība, ka vēl kādu sms es varēšu nosūtīt. Jā un vēl ir liels prieks, prieks par to, ka vairs ar viņu klientu servisa vēstuļu saturs nebūs jāburto.

 

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s