poriec

A trip around the world

Rečārdžings September 13, 2012

Filed under: Ceļojums — poriec @ 7:33 pm
Tags: ,

Zinu, zinu, esmu grēkojis, ne tik daudz, lai degtu elles ugunīs, bet pietiekami, lai kaunētos par to, ka blogā vairāk nekā mēnesi ir bijis klusums.

Bet man ir laba atruna – uzpildīju ceļojuma baterijas vairāk nekā divas nedēļas pavadot Latvijā.

Kā tas notika? Sīkumos to visu kā tikām līdz Latvijai jau Linda ir pastāstījusi blogā, savā valodā (links ir redzams kaut kur lapas labajā pusē). Īsumā sakot – Bulgārijas vidienē ieminējos, ka mums ir tik daudz laika līdz vīnogu lasīšanai, ka varam iegriezties mājās, tā nu piecās dienās, sestdienas vakarpusē jau sūtīju sms Valteram (zināms arī kā Tonusnieks) un pēc pārliecināšanas kampaņas vienojos, ka to draugu daļa, kurus viņš pazīst, tiks savākta un atgriešanos nosvinēsim, kur gan citur, ja ne MCB? Tā arī visu laiku, ko pavadīju Latvijā sanāca svinēt! Lielāko daļu draugu izdevās apciemot, te gan jāatvainojas Roby tantei, ka nesanāca saskrieties…

Ko sanāca sadarīt? Bija ideāli, sākot ar pašu draugu stikšanu (elektriķiem, kā vienmēr lielais paldies par sagaidīšanu), konci NabaKlabā (spēlēja Lietuvā nostopētā menedžera grupa), 40 km pastaigu pa mežiem ar galastaciju – Cesvaine, tad laivu brauciens pa Gauju ar mērķi dokumentēt HESu ļaunumu, un tad jau mamma ar pārbarošanu pacentās, brāļa un masas ģimenes ar jaunajiem patriotiem :)… ak jā, Kotāna īpaši gatavots steiks, veco zinības cīņu biedru apcienošana, un vēl Ciršu ģimenes aizgādniecība (vēlreiz lielais paldies Jankam un Irbei), līdz divas nedēļas ir pagājušas un Linda paziņo, ka jādodas tālāk, atpakaļ ceļojumā!

Godīgi sakot mazliet nožēloju, ka atbraucām atpakaļ uz LV, jo šoreiz aizbraukt bija daudz daudz reizes grūtāk, viss bija vienkārši perfekti un visi lieliskie cilvēki izdarīja visu, ka prom braukšana izvērtās smaga, plus tā apziņa, ka nesanāks atgriezties tik ātri. Lielais paldies Jums, draugi, par lielisko laiku Latvijā!

Viena lieta gan ir skaidra, nezinu vēl kad, bet:

Advertisements
 

3 Responses to “Rečārdžings”

  1. Roby Says:

    Ow, gan jau tiksimies, tikai nakošreiz gan paziņo.. (:

  2. Valters Says:

    Nu gaidīsim 🙂 Iečeko šo http://what-if.xkcd.com/12/ Stāsts par vienu lielu lāsi un šī gada neordināro gremī balvas ieguvēju, noslēgumā 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s