poriec

A trip around the world

Iesūkti Modenā July 23, 2012

Filed under: Ceļojums — poriec @ 1:00 pm
Tags:

Modenā pavadītās dienas jau ir sastājušās nedēļā un no garlaicības mākts, izdomāju paīsināt laiku uzrakstot kaut ko jaunu blogā. 

Nekas jauns īpaši jau nav noticis, joprojām atrodamies gaidīšanas režīmā un visas dienas pavadam ar sakrustotiem roku un kāju pirkstiem, rītos (ok, ok atzīšos, reti kad ceļamies pirms 12iem) drudžaini pārbaudam e-pastus, bet līdz šim nekādas atbildes neesam saņēmuši, tāpēc ir tapuši alternatīvi plāni kā rīkoties atkarībā no situācijas un viena lieta ir nolemta – šonedēļ somas atkal tiks liktas mugurā un dosimies tālāk, uz kurieni, tas vēl atkarīgs no šādiem tādiem pavērsieniem, tāpēc neko vēl nestāstīšu.

Ko mēs vispār sadaram? Ja neskaita e-pastu un atbilstošo internet mājaslapu pētīšanu, neko īpašu nedaram, pārsvarā laiks paiet paliekot mājās, izejot pastaigā uz parku un lasot tur grāmatas, spēlējot ģitāru vai mājās gatavojot ēst. Tā, kā ledusskapī ir tas, kas ir, vienā dienā, kad sagribējās saldumus, ļāvu vaļu izdomai un uz parastās pannas tapa kaut kas līdzīgs cepumiem, vienīgā problēma bija tajā, ka eļļa, ko izmantoju, izrādījās pikantā, tāpēc cepumi nemaz tik saldi nesanāca…. Bet ēdami tāpat bija!

Image

 

Kas vēl mums labs noticis? Ak jā mēs abi esam lieli grāmatu cienītāji, tāpēc ceļojumā dodoties es no māsas krājumiem aizņēmos grāmatu angļu valodā, ar ko ceļojuma laikā varētu mainīties. Mana izvēle krita uz Jerome K. Jerome Three men on the bummel, kas ir grāmatas Trīs vīri laivā turpinājums. Par grāmatu nekomentēšu, šis blogs nav par to. Linda nevienu grāmatu līdzi nebija paņēmusi, bet esot Rovaniemi, Iri viņai uzdāvināja grāmatu Water for elephants, tāpēc, kad abas grāmatas bija izlasītas, mēs varējām sākt mainīties ar kādu no Modenas iedzīvotājiem. 

Pēc tam, kad Linda ielika sludinājumu CS un pēc tam bookcrossing.com, atsaucība bija liela un ātri vien viņas grāmatai atradās interesents. Tā mēs iepazināmies ar puisi no Nīderlandes, kas šobrīd dzīvo Modenā un strādā nekur citur, kā Ferrari rūpnīcā pie F-1 komandas. Tā arī no vienkāršas grāmatu samainīšanas pavadījām jauku vakaru ar viņu, viņa 2 kolēģiem un 5 dīvānsērfotājiem no Ungārijas. Protams vakara galvenā tēma bija ceļošana un vismaz mums tā bija ļoti patīkama atpūta no ikdienas Modenā. Diemžēl neviens foto tā arī vakara gaitā netapa, tāpēc foto atskaites par to visu nav…

Vakardien, kā jau vinmēr dienu pavadījām vietējā parciņā, kur šoreiz pateicoies manai ģitārai sanāca iepazīties ar 2 Ukraiņu riteņbraucējiem, kas no Kijevas atminušies līdz Modenai un dodas tālāk uz Romu, lai pēc tam dotos tūrē ar savu etno folkgrupu pa Eiropu. Solījās iegriezties arī Latvijā, tāpēcBalrijas kontakti tika veiksmīgi nodoti grupas balsij – Yarynai.

Jā, un vakardien, kā jau svētdienā palutinājām sevi ar kaut ko, šoreiz izvēle krita uz arbūzu…. Kā izrādās aptuveni 4.5 kg lielu arbūzu divatā apēst ir diezgan grūti…

Image

Kas vēl? Sagaidījām pirmo lietu Itālijā un šodien arī karstums ir mazinājies, tāpēc esošajos +23 grādos šodien liekas, ka ir auksti un nepatīkami….

Tas arī pagaidām viss, jāpievēršas atkal ēst gatavošanai, grāmatas lasīšanai un e-pastu gaidīšanai…

 

 

 

 

Advertisements
 

2 Responses to “Iesūkti Modenā”

  1. Māsa Linda Says:

    he, he…mana grāmata (man nezinot) jau aizceļojusi pasaulē…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s