poriec

A trip around the world

Atvadu diena June 10, 2012

Filed under: Gatavošanās — poriec @ 5:08 pm

Es melotu, ja teiktu, ka esmu pilnīgi drošs par braucienu un manī nemīt bailes. Bailes par to kā būs turpmāk, kā veiksies ceļojumā un kā būs atgriežoties atpakaļ. Sevišķi par to liek domāt tas, ka šodien ir pēdējā diena pirms ceļojuma sākuma. Liekas, ka ardievas ir pateiktas gandrīz visiem draugiem, daudzos un dažādos pasākumos, ko pēdējā mēneša laikā rīkoju un kuros ierados, bet, ja kāds ir piemirsts, varam satikties kaut kur pa ceļam, vai arī būs jāpaciešas līdz atgriežos. Tieši par draugu atstāšanu uz nenoteiktu laiku ir lielākā cemme, bet atkal no otras puses šobrīd novērtēju to, cik fantastiski ir mani draugi. Nenormālais atbalsts, dāvanas un ieteikumi ceļojumam no elektriķu tīma, klasesbiedriem, MCB iemītniekiem, radiem un arī kursabiedriem, kā arī B136 un visiem pārējiem lika man visu sagatavošanās posmu aizvadīt daudz mierīgāk nekā sākumā plānots, kā arī pārliecināja par izvēles pareizību. Paldies Jums par to!

Ak jā, rīt ap 10iem paredzēta satikšanās ar Lindu ALFĀ, arī skaidrība par pirmo galamērķi pēdējā brīdī ir radusies – Tartu, kur plānots satikt igauņu draugu Valteru.

 

Pēdējās dienas dīvainība – miers par līdzi paņemtajām mantām! Ir sajūta, ka viss ir paņemts līdzi un vismaz ekipējuma ziņā viss ir ideāli. Ja neuznāks slinkums, padalīšos ar info par līdzpaņemtajām mantām, bet tas toč pēc futbola.

 

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s