poriec

A trip around the world

retrospekcija April 3, 2012

Filed under: Gatavošanās — poriec @ 4:52 pm

Tātad sākšu ar to, kādēļ vispār viss šis tapa. Pirmkārt, jo dodos ceļojumā, un vismaz radi un draugi kaut kādu info saņems kurā galā atrodos… Otrkārt, nu kaut kādas piezīmes un atziņas gan jau būs.  Un treškārt pašam būs intresantāk, varēs pakavēt laiku.

Ar nenormālu ātrumu tuvojas aizbraukšanas datums – 11 jūnijs, kad mugurā tiks likta mugursoma ar visu iedzīvi x laikam, rokā ņemta ģitāra, kabatā ielikta x naudas summa un sākts ceļš, ceļš bez noteikta galamērķa ar dažiem zināmiem pieturas punktiem.

Bet tas viss neprāts sākās pirms aptuveni gadiem 3iem, kad visu laiku dīdija doma, kādā rītā piecelties un neiet uz darbu, bet doties uz otru pusi, sākt stopēt un nevienam nedodot ziņu pazust kaut kur pasaulē. Paskatīties kā tad citur izskatās. Tā nu viss lēnām brieda un brieda, līdz pagājušajā gadā atvaļinājums tika pavadīts stopējot pa viduseiropu un protams āķis bija lūpā un skaidrība galvā, ka tā štellīte darbojas! Tagad tiek pamests gan darbs, gan draugi, gan radi un uz x laiku sākts gājiens pa dažādām valstīm, bagātām un nabadzīgām, skaistām un pretīgām.  Ar galveno cerību, ka ceļā būs jautri un ka cilvēki pasaulē nav nemaz tik ļauni kā parasti liekas un kā pa TV rāda.

 

Veiksme man šajā ceļā dikti noderēs!

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s